Telefon+48 61 816 39 00 Telefon+48 602 659 046 MailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gabinet neurologiczny

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny dr Elżbiety Przedpelskiej-Ober specjalizuje się w diagnostyce i kompleksowym leczeniu padaczki oraz innych zaburzeń funkcjonowania układu nerwowego u dzieci i dorosłych. Świadczymy profesjonalne usługi medyczne zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i prywatnie. 

Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem gabinetu neurologicznego pozwala nam wykorzystywać innowacyjne metody leczenia oraz zapewnić szybszą i dokładniejszą diagnostykę. Dysponujemy własnym laboratorium, a także profesjonalnym sprzętem medycznym, przy użyciu którego wykonujemy specjalistyczne badania, m.in.: EEG, USG doppler czy RTG. Personel naszego gabinetu stanowi zespół doświadczonych lekarzy neurologów uzupełniony kadrą wykwalifikowanych pielęgniarek. 

Dbamy o jak najwyższą jakość usług medycznych, a ponieważ dobro Pacjenta jest dla nas najważniejsze, dokładamy wszelkich starań by czas oczekiwania na wizytę oraz na wyniki badań był jak najkrótszy.

 

palec wskazujący na zdjęcie rentgenu